Nesnáším stereotypy

21. listopadu 2010 v 16:15 | Raspberry girl |  Moje řeči
 Poslední tři dny jsem prožila spíš jako den jeden. Spala jsem každý den tak čtyři hodiny. V tuhle chvíli se cítím strašně unavená, ale i spokojená. Najednou jsem byla úplně vytržená z rutiny normálních dní. Pořád jsem měla co dělat a nezabývala jsem se věcmi, kvůli kterým jsem smutná. Napadlo mě, že bych takhle chtěla žít. I když mě tempo posledních dnů dost unavilo, tak mi znuděnost ze dnů, které jsou stále stejné. Jen děkuju za ten kousek lásky, co mi byl dán. Díky tomu mám alespoň trochu rozptýlení v nudných dnech.

 Opravdu to nechápu. Proč se naše život staly tak stereotypními a nudnými. Možná je někdo takhle spokojený. Má v tom určitou jistotu. Ale já už odmala vyhledávala neobvyklé zážitky. Těším se na to, až dokončím školu (plánuju jít na vysokou, takže si ještě pár let počkám...) a dám si rok oddych. Chtěla bych hodně cestovat. Prozkoumat co nejvíc zemí a z každé si něco odnést. Tím myslím určitou zkušenost a inspiraci jejich stylem života. 

 A co je pro mě hlavní, chtěla bych dělat práci, která by mě naplňovala. Protože mým snem je být šťastná. A to by se mi nikdy nepovedlo, kdybych měla zaměstnání, které by mě nudilo. 

 Takže z posledních dnů si odnáším přibližně tohle: V každém dnu se budu snažit udělat něco, čím si ten den odliším od ostatních. Může to být úplná maličkost. Ale rozhodně už dál nechci stále dokola zažívat dny spánek - jídlo - škola - jídlo - učení - trénink - jídlo - spánek. 

 Život se musí užívat :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KatieWreight KatieWreight | Web | 21. listopadu 2010 v 16:49 | Reagovat

Taky jsem měla ten pocit,že by se mohlo v tom mém dnu něco zajímavějšího udělat..Potom mě napadlo --> co takhle dělat každý den jednu bláznivou věc,na kterou si ostatní netroufnou ostatní a teď jsem docela i spokojená > nebo když mi došli blázniviny tak jsem dělala vždycky to,co mi nešlo ;) Panečku jak jsem se u toho pobavila,když mi to nešlo :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama