Nejkrásnější pocit na světě

28. listopadu 2010 v 18:14 | Raspberry girl |  Moje řeči
 Jsou dny, u který si strašně přeju, aby skončily. A pak jsou ty dny, které by mohly trvat navždy a stejně by mi to bylo málo. 

 Stačilo jen přežít ráno, kdy jsem byla donucena se učit. A potom, co nejdřív to šlo, jsem se vytratila z domu. Jenže to bych nebyla já, abych neměla alespoň deset minut zpoždění. Jako bonus k tomu jsem se na prvním větším náledí natáhla. 

 Ale teď už k věci. Nejkrásnějším pocitem na světě jsem myslela zamilovanost. Já jsem za svého, vlastně už sedmnáct let dlouhého, života byla zamilovaná častokrát. Ale zpětně mi dochází, že to všechno byla jen taková platonická poblázněnost. Taky si netroufám tvrdit, že mi tenhle vztah vydrží do konce života. A proto si užívám každičkou minutu, kterou spolu můžeme být. Prvního prosince to bude rok, co jsme spolu začali chodit a já se za tu dobu strašně změnila. Podle všeho k lepšímu. Protože když si dnes vzpomenu, jaká jsem byla před dvanácti měsíci, tak se musím usmát. A i když to mezi námi chvílemi nebylo zrovna ideální, tak jsme to všechno nakonec nějak zvládli. A to mě vnitřně hodně posílilo. 

 Jen jediná věc mě celou tu dobu trápila. A to určité napětí mezi mnou a mou mamkou. Já jí nikdy neřekla, že někoho mám, ale jí to muselo být úplně jasné. A tak se vracíme k dnešnímu dnu. Se svým klukem, říkejme mu třeba Martin, jsme stáli na náměstí a se spoustou dalších přihlížejících čekali, až se rozsvítí vánoční strom. Stromek se rozsvítil a já dostala "adventní pusu". Osud tomu asi chtěl, že v davu lidí byla i moje mamka a přesně v tenhle moment mě uviděla. Čekala bych, že mi předvede scénu a nebo že bude dělat, že mě nevidí a scénu si nechá na doma. Jenže ona překvapila. Přišla k nám s Martinem se seznámila. Když jsem pak přišla domů, dokonce mi pochválila můj výběr.

 A pak, že se zázraky nedějí. 

Co přinesla první adventní neděle vám? :)

PS: Uvažuju o tom, že sem začnu dávat příběh, který jsem psala v létě. Co vy na to?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama