Krása těla

16. listopadu 2010 v 22:30 | Raspberry girl |  Moje řeči
 Dnešek jsem skoro celý proležela doma. Nejdřív jsem se pokoušela napsat něco na blog, ale nějak jsem neměla nápad. Všechno, kromě článku na téma týdne, skončilo po pár řádcích. Tak jsem zapnula televizi. Na MTV zrovna bylo "True Life - I'm Happy To Be Fat". Neviděla jsem celý díl, jen konec. Ale dostal mě příběh jedné slečny. Se svou nadváhou si nedělala vrásky a dostala nápad, že založí univerzitní spolek "Krása těla". 

 Proč o tom tady píšu.. Sama jsem dřív měla komplexy z mého těla. Nemám nadváhu. Spíš naopak. Hodně lidí si myslí, že se nějak ženu za tím, abych byla hubená. Popravdě jsem nikdy nedržela dietu a hodně nocí jsem kvůli mojí váze probrečela. A pak mi to všechno došlo. Proč bych se měla trápit kvůli tomu, co o mně říkají lidé, co mi chtějí ublížit a nebo soudí jen podle vzhledu. Jak jsem se kvůli tomu přestala trápit, začala jsem se na sebe dívat jinak a dokonce jsem i přibrala. 

 Podle mě je důležité to, jak se na sebe díváme my. To, co si o nás myslí někdo, kdo nám není blízký by pro nás nemělo být důležité. Protože o to jim jde, ubližovat nám. 

 Mám jednu radu, co mi moc pomohla. Každé ráno, ještě než se namaluju, se podívám do zrcadla a řeknu si: "Jsem krásná." Říkám to nahlas. A po nějaké době uvidíte výsledky. Najednou té větě uvěříte. A tak tomu budou věřit i ostatní.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama